Çağrı Merkezi: 0322 351 0606 - 0541 352 6831
Arşiv

Blog

HOŞ GELDİNİZ
HOŞ GELDİNİZ

Hoş Geldiniz,

Yavuzlar İplik olarak, işimize 8 metrekarelik bir odada başladığımız günleri hatırlamak, nereden yola çıkıp şimdi nerelere vardığımızı görmek, bizim için hep bir gurur kaynağıdır. Biz bu işe sıfırdan başlayıp kendi hikayemizi yazma heyecanıyla yola çıktık. İlk yumak makinasıyla başlayan bu serüven, bugün Türkiye'nin dört bir yanında 60 Hobi Market mağazasıyla, kendi markalarımızla üretim yapmamıza, ve birçok kişiye istihdam sağlamamıza kadar uzandı.

Başlangıçtan itibaren dürüstlük ilkesinden ödün vermeden, her adımda müşterilerimize güven vermek için çabaladık. Elbette hatalar yaptık, çünkü biz de insanız. Ancak bu hatalardan dersler çıkararak, her zaman daha iyisini yapma azmiyle yol aldık.

Hedefimiz, kaliteli ürünleri herkesin erişebileceği bir noktaya taşımak. Bu nedenle, her şehirde bir Hobi Market açarak, müşterilerimize daha fazla ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu yolda bize destek olan herkese minnettarız. Sizler sayesinde bugünlere geldik, ve inşallah daha nice senelerde birlikte olacağız.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Teşekkürler.

Saygılarımla,

Süleyman Yavuz

Pul ve boncuklardan yapılan yazma ve mendil örnekleri.
Pul ve boncuklardan yapılan yazma ve mendil örnekleri.
Hünerli eller tarafından hazırlanan örnekler aşağıda incelemenize sunulmuştur.